• W18OA-RGC (18") W18OA-RGC (18") W18OA-RGC (18")
    W18OA-RGC (18")
W18OA-RGC (18")
   - AC High Speed Fan (18'')
   - High Speed and High Air Delivery
   - With 3 Speed Regulator Control system
Product Name W18OA-RGC (18")
Type Wall Fan
Color Drak Blue, Sky blue, White, Cream White
Size 450 mm (18")
Rated voltage AC 220 V
Current 0.2 AMP
Speed 1250 RPM
Frequency 50Hz
Input power 50W